Бібліотечне життя

Екологічний урок
27 березня  у бібліотеці  проведено екологічний  урок «Моє  слово  на  захист  природи». Користувачі бібліотеки  ознайомились з  цікавими  веб-сайтами  по екології.
"Знай  свій  рід,  своє  слово, свою пісню"

    Під такою назвою 23 березня у бібліотеці проведено годину  народознавства.  Перед присутніми  виступила  вчителька –філолог  А.І. Мегела, яка  розповіла про  українську  пісню, про рідне  українське  слово.  На  завершення  години  народознавства  вчителі  виконали  в'язанку  народних  пісень.«Чарівний світ поезії»
(літературна година)


                 21  березня  до  Всеукраїнського  дня  поезії  бібліотека  провела  літературну годину «Чарівний світ поезії».  Користувачі бібліотеки  з радістю читали і декламували вірші українських та зарубіжних  поетів. Активну  участь  приймали  такі читачі:   Бахарєва  Наташа,  Кучак  Анастасія,  Головей  Ніка, Негода  Мартін та інші.Тур'янський казкар
(Казкова година)
     20  лютого у бібліотеці-філії  проведено  казкову  годину «Тур'янський  казкар»,  присвячену  125- річчю  від дня  народження  нашого  земляка Ф. Скубенич-Кость. Користувачі  прочитали  казки , які  є у нашій  бібліотеці : «На світі є і  дурніші за  мою  жінку», «Як гадюка і  чоловік судилися», «Вовк  та  чоловік»  та  інші . Бібліотекар Радчук  Л. Г.  провела  вікторину по  казці «Вовк та чоловік».Мудрі і багаті літами 

     30 вересня до Міжнародного дня людей похилого віку в бібліотеці був проведений круглий стіл "Мудрі і багаті літами". Тут зібралися сивочолі бабусі з онуками, які згадували свою молодість, важкі післявоєнні роки. Перед гостями виступили наші користувачі - діти з привітаннями.

... Схилилась яблуня до тину,
Сповна віддавши урожай.
Не ображай стару людину,
Чи чуєш ти , не ображай.
На допомогу виборцям

     Для того, щоб виборчий процес та парламентські вибори 2012 року були демократичними, чесними та прозорими, кожному громадянину-виборцю необхідно добре володіти інформацією про виборче законодавство. Сприяти поширенню такої інформації серед населення покликаний проект « Громадська взаємодія», що реалізовується БФ «Центр громадських ініціатив» (м.Перечин) у співпраці з Перечинською центральною районною бібліотекою за фінансової підтримки Фонду Східна Європа.
    У рамках цього проекту консультантом інформаційного пункту Перечинської ЦРБ Магада В. О., бібліотечними працівниками та волонтерами у бібліотеці-філії с.Тур’я Ремета проведено вечір запитань і відповідей «Виборчі вечорниці».
     Учасниками заходу були особи похилого віку,голова сільської ради Біган М.М.,зав.відділом РДА Новотна М.Ю. На вечорниці була запрошена юрист Воронич Т.Б.,яка працює в Закарпатському геодично-кадастровому центрі “Земля". Присутніх було поінформовано про вибори-2012, про кандидатів у депутати по виборчому округу № 70, про виборчий список партій та зміни, які внесені відповідно Закону України «Про вибори народних депутатів України” . Для учасників заходу було організовано солодкий стіл з тістечками, кавою і чаєм.

Сільський голова М.М. Біган на вечорницях
"Виборчі вечорниці" у бібліотеці


Бібліотекарі та наші користувачі у фольклорному святі " З народних джерел "

     7 липня на базі туристичного комплексу "Воєводино "відбулося велике фольклорне свято. Участь у цьому святі приймали наші користувачі - Воронич Тетяна Борисівна, Шпільчак Ганна Іванівна, Кучак Марія Омельянівна та завідувачка бібліотекою -Воронич Тетяна Юріївна. Тетяна Борисівна - юрист за освітою, але у вільний час займається улюбленою справою. Адже з простого клубка ниток Тетяна виплітає різні прекрасні та модні речі - кофтини, блузки, купальники та інші вироби. І багато з цих виробів були представлені на цьому святі.Також Тетяна Борисівна часто відвідує наш інтернет - центр для того, щоб по скайпу.поспілкуватися зі своєю мамою, яка вже 18 років проживає у Чехії.
     На виставці були представлені вишиті рушники - Кучак М. О., гарні вишиті серветки та доріжки - Шпільчак Г. І.
Немає коментарів:

Дописати коментар